19 Nisan 2018 |

BIST100
DOLAR
EURO
ALTIN
GBP

Tesettür Giyim

Son zamanlarda moda git gide hızlı bir şekilde değişmektedir. Özellikle tesettür giyim modası bir hayli değişmiş ve bayanların ilgi odağı olmuştur.

Tesettürşık ve alımlı olmayı seven bayanların tercih ettiği giyim tarlarından birisidir. . Özellikle birkaç yıl içerisinde tesettür giyim modası bayanların vazgeçilmez olarak, moda ve trend haline gelmeyi başarmıştır. En çok tesettürgiyim modasına ilgi gösteren ülke ise Türkiye’dir. Türkiye’ deki ünlü modacılar da bayanların tesettür giyim tarzına eğimli olmasından dolayı tesettür giyimde bir hayli çeşitlilik kazandırmışlardır.

Tesettür Giyim Modasında En Çok Neler Tercih Edilmektedir?

Muhafazakâr bayanlar tesettür giyime oldukça önem vermektedir. Çünkü tesettür giyim bayanları oldukça şık ve modern göstermektedir. Bu yüzden tesettür giyim modellerini hem iç giyim hem de dış giyim olarak kullanmaktadır. Tesettür giyim yazlık kışlık dış giyim elbise ve pantolon tunik, etek ve abiye olmak üzere her alanda kullanılacak, her yaşa ve zevke hitap edecek bir şekilde tasarlanmaktadır. Şık ve zarif olmayı seven bayanların düğün, nişan kına gecesi gibi özel günlerinde ve eğlence yerlerinde gönül rahatları ile giyebilecekleri abiyelerinde; tesettür abiye modelleri bulunmaktadır.

Tesettür abiye modelleri ile bayanlar; şık ve modern bir görünüşe sahip olarak özel günlerinde şıklığı ve zarifliği üzerine taşıyabilirler. Tesettür abiye; hemen hemen her yaşa ve zevke hitap eden model ve renkleri ile mağaza vitrinlerinin başköşesinde yer almaktadır. Muhafazakâr bayanların gönül rahatlığı ile giydikleri tesettür abiye modellerinin üzerlerine birbirinden şık desenler ve göz alıcı aksesuarlar ile süslenmektedir. Sade olmayı sevenler ise istediği rengin sade modellerini tercih edebilirler.

Özellikle genç kızlara hitap eden pantolonda da modernleşerek tesettür pantolon modelleri modaya sunulmuştur. Günlük hayatta ve özel günlerde, eğlence mekânlarında giyilecek tesettür pantolon modellerinin de oldukça çeşidi modelleri renkleri bulunmaktadır. Rahatlığı seven genç kızlar ve bayanlar tesettür pantolonlarını tesettür tunik ile kombinleyerek şık ve alımlı olabilirler.

Tesettür tunik dizlere kadar uzanan, uzun kollu elbise türleridir. Genellikle pantolon ile kombinlenir. Yaz gününe özgü olduğu için yazın cıvıl cıvıl renkleri ren çok kullanılmaktadır. Tesettür tunik modelleri de her yaşa ve zevke hitap edecek bir şekilde üzerlerinde çeşitli model ve aksesuarlar ile süslenerek mağaza vitrinlerinde bayanların ilgi odağı olmuştur. Pantolon giymeyi sevmeyen tesettürlü muhafazakâr bayanlarda göz ardı edilmeyerek, etekler modellerinde de modernleşerek tesettür etek modelleri modaya sunulmuştur.

Tesettür etek modelleri ayak bileklerine kazar uzunlukta kumaş türünde üretilmektedir. Her yaşa ve zevke hitap edecek bir şekilde tasarlanarak üretilen tesettür etek modelleri de normal hayatta ve özel günlerde gömlek ya da bluz ile kombinlenerek gönül rahatlığı ile kullanılır. Tesettür etek modellerinin de birçok farkı model ve aksesuarlar ile vitrinlerde tesettürlü bayanların ilgisini çekmektedir

Tesettürlü bayanlar için tesettür giyim modelleri bununla da sınırlı değildir. Modacılar tesettürlü bayanların dış giyim kıyafetlerini de düşünerek farece ve tesettür pardösü modellerinde de modernleşmişlerdir. Yaz ayarında ince kıyafetlerin üzerine gönül rahatlığı ile giyilen farece tesettürlü bayanlar ilgi odağı haline gelmiştir. Farece rahat olmayı seven her bayanın dolabında olması gereken dış giyim ürünüdür. Çeşitli modelleri ve süslemeleri ile bayanların her yerde severek kullanacakları rahat bir dış giyim ürünüdür.

Kış ayarında ise tesettürlü bayanlar tesettür pardösü ile şık ve alımlı olmanın keyfini yaşarlar. Tesettür pardösüler de bayanların her akanda gönül rahatlığı ile giyecekleri dış giyim ürünüdür. Tesettür pardösü omuzlardan tutup ayak bileklere kadar uzanan uzun kışlık dış giyim kıyafetidir. Çeşitli model ve renkleri le her yaşa ve beğeniye hitap etmektedir.
Kaynak : http://www.markatesettur.com/

Moda Kategorisine Son Eklenen Haberler

Son Dakika Haberleri

Tümü

Video Galeri

Tümü