USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Teknoloji

Apple Store Kapandı! [Güncel] - Webtekno

Apple, çevrimiçi mağazası Apple Store'u bir kez daha kapattı. Bu durum, "Yine mi zam geliyor?" iddialarını beraberinde getirdi. Ancak her şey, Apple'ın WWDC 2023 etkinliklerinde gelecek yeni ürünlerin web sitesine eklenmesinden ibaret...

Apple Store Kapandı! [Güncel] - Webtekno
05-06-2023 17:42
Google News

Apple, tüm Apple ürünlerine erişim sağlayabildiğiniz ve satın alabildiğiniz çevrimiçi mağazası Apple Store'u bir kaz daha kapattı. En son iPhone 14 lansmanı sonrasında kapanan ve zamlı iPhone fiyatlarıyla açılan mağazanın kapanması, "Yeni bir zam daha mı geliyor?" iddialarını da beraberinde getirdi.

Apple Store’un Türkiye sayfasına girdiğinizde her lansmandan önce olduğu gibi “Hemen döneceğiz.” başlığı ve “Apple Store’da bazı güncellemeler yapıyoruz. Lütfen yakında tekrar deneyin.” uyarısıyla karşılaşıyoruz.

Nedeni "iPhone Türkiye fiyatları" için yeni bir zam değil!

apple store abd

Zamlar konusunda endişe etmenize gerek yok... En azından Apple Store'un kapanmasının asıl nedeni bu değil diyebiliriz. Apple, WWDC 2023 kapsamında yeni ürünlerini sahneye çıkaracak ve elbetteki bu ürünler web sitede de yer alacak. Şirket, muhtemelen bu ürünleri ekleme sürecinde her zaman olduğu gibi Apple Store'u erişime kapattı.

WWDC 2023'ü canlı takip etmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz:

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
PUAN DURUMU TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Karikatürler