USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Teknoloji

Apple'dan ihtilal kabilinden özellik. iOS 17 ve yeni Apple VR gözlüğü Vision Pro tanıtıldı

Apple, WWDC 2023 etkinliği kapsamında, iPhone’un kalbi bulunan iOS 17 sürümünü tanıttı. İşte yeni işletim sisteminin öne çıkan özellikleri... Apple VR gözlüğü Vision Pro da tanıtıldı. Artık herhangi bir obje elan gerçek...

Apple'dan ihtilal kabilinden özellik. iOS 17 ve yeni Apple VR gözlüğü Vision Pro tanıtıldı
06-06-2023 01:13
Google News

Apple, iPhone işletim sisteminin yeni versiyonu bulunan iOS 17 sürümünü tanıttı. Birçok arayüz değişim işlemi ve multitasking hususi durumunu barındıran işletim sisteminde Telefon, iMessage, AirDrop, Cüzdan ve Sağlık kadar istif çalışmalar da güncellendi.

MESAJLAR BÖLÜMÜNDE YENİLİK

Kişiler uygulaması için, haberleşme bilgilerini kayan sahra benzeşim görüntülere muhavvil posterler isimli sanlı yeni müşterek hasiyet geliyor. Sesli ileti için, arayanın bırakmış bulunduğu ünlü mesajı yazıya çevirebilmenizi sağlayıcı yeni müşterek aktif çeviri makale ayrıcalığı bulunuyor. Dilerseniz aramayı cevaplayabiliyorsunuz.

Apple'dan çevrilme kadar özellik. iOS 17 ve yeni Apple VR gözlüğü Vision Pro tanıtıldı

Mesajlar uygulamasında da bundan böyle ünlü mesajlar transkribe edilebilecek şu demek oluyor ki yazıya dönüştürülebilecek.

VERİ PAYLAŞIMI KOLAYLAŞTI: NAMEDROP

NameDrop ayrıcalığı ile yakındaki iPhone'ları birbirine yaklaştırarak telefon numarası ve elektronik posta adresleri paylaşılabilecek. Ayrıca AirDrop ile komünikasyon araçları paylaşımı kolaylaştı, bundan böyle şişman boyutlu dosyaları genel ağ bağlantısı eliyle da paylaşılabilecek.

iPHONE'LAR GÜNLÜĞE ÇEVRİLECEK

iOS 17 ile baş başa iPhone'lara katılan Journal uygulaması kullanıcılar düşüncesince müşterek nevi günce işlevi görecek. Günlük aktivitelerinizi burada listeleyebileceksiniz, başkaca yürütüm boşlamak isteyebileceğiniz şeylere layıkıyla size önerilerde de bulunacak. Güvenlik bunun şeklinde yazdığınız herhangi müşterek nesne uçtan kuyruk sokumu kemiği şifreleme teknolojisiyle korunacak.

STANDBY MODU TANITILDI

StandBy, monitörü gün ve saatle baş başa müşterek gidişat ekranına muhavvil yeni müşterek yükleme modudur. Canlı Etkinliklerden, widget'lardan ve başka uygulamalardan mevrut detayları bu modda gösterebilirsiniz. StandBy modu telefonunuz yata modda yükleme olurken kendi kendine adına açılır.

APPLE VISION PRO'YU TANITTI

Yeni Apple VR gözlüğü Vision Pro'yu tanıttı. Apple'ın uzun uzun müşterek süredir muhtemel katışık asıl gözlüğününün fiyatı 3 bin 500 dolar adına belirlendi. İşte o gözlük...

Etiketler WWDC 2023 Apple yenilik gözlük iOS 17 iPhone
SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
PUAN DURUMU TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Karikatürler