USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Sağlık

Profesör Dr. Nazım Durak’tan liposuction ile ilgili öneriler

Novita Estetik Merkezi, Profesör Dr. Nazım'ın izlediğindeki bir estetik cerrahi klinik olarak bilinmektedir. Merkez, son derece modern ve tesislerle, estetik cerrahi alanındaki yenilikleri takip eden bir kurum olarak tanınmaktadır.

Profesör Dr. Nazım Durak’tan liposuction ile ilgili öneriler
09-05-2023 13:17
İSTANBUL
Google News

Novita Estetik Merkezi, liposuction, karın germe, meme büyütme, burun germe, yüz germe ve göz kapağı germe gibi birçok estetik cerrahi işlemin gerçekleştirildiği bir yer. Profesör Dr. Nazım ve ekibi, hastalarının beklentileri doğrultusunda en uygun tedavi yöntemlerini belirleme ve son derece titiz bir yaklaşımla tedavi sürecini yönetir.

Merkez, hastaların konforlu bir hastane tedavisi için tasarlandı. Tesisler, son teknolojiye sahip olmak ve hastaların rahatlığı düşünülerek tasarlandı. Ayrıca, merkezin tüm personeli, hastaların rahat hissetmelerini ve tedavi sürecini herhangi bir sorun yaşamamalarını sağlamak için son derece profesyonel ve odaklı bir yaklaşım sergilerler.

Novita Estetik Merkezi, kaliteli hizmet anlayışı, vücut ve uzman kadrosu, modern tesisler ve hasta odaklı yaklaşım ile estetik cerrahi konusunda önemli bir merkez olarak bilinen. Merkez, birçok hasta tarafından tercih edilmekte ve estetik cerrahi sonuçları başarılı sonuçlar elde etmektedir.

 

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
PUAN DURUMU TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Karikatürler