USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Yaşam

Yağışlar Türkiye’yi ne devir ayrılma edecek? Meteoroloji Uzmanından çirkin haber

Türkiye'de İç Anadolu, Karadeniz, İç Ege ve Güneydoğu Anadolu yerleri ilkin iktisap etmek kadar nice ilde bitmeme fail güçlü yağışlar hayatı adeta selamünkavlen ederken şişman hasara da bozukluk oldu. Peki yağışlar ülkeyi ne devir ayrılma edecek? Meteoroloji Uzmanı Kerem Ökt

Yağışlar Türkiye’yi ne devir ayrılma edecek? Meteoroloji Uzmanından çirkin haber
06-06-2023 00:12
Google News

Türkiye, boğanak yağışlarla savaşım ederken hava şartları vatandaşların gündeminde. Sosyal iletişim araçları hesabı üstünden meydana getirdiği paylaşımlarla vatandaşları hava özelliğine bağlı haberdar eden Meteoroloji Uzmanı Kerem Ökten, Türkiye genelinin hava şartları üzerine bilgelik verdi.

YAĞIŞLAR İKİ GÜN ARA VERECEK

Ökten, Türkiye genelinde Salı ve Çarşamba haset yağışların aralık vereceğini anlatım etti. Ökten Perşembe haset İç Ege'de, Cuma haset İç Anadolu'da yağışların baştan başlayacağını belirttiği paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“Türkiye genelinde 2 güneş hava rahatlıyor. Salı ve Çarşamba yağışlar aralık veriyor. Perşembe İç Ege'de, Cuma haset İç Anadolu'da gine hareket başlıyor. İstanbul'da Perşembe ve Cuma hava ısınsa da; sonra gine serin. Kuzeyli rüzgarlar da hızını artıracak...”

Türkiye genelinde 2 güneş hava rahatlıyor. Salı ve Çarşamba yağışlar aralık veriyor. Perşembe İç Ege'de, Cuma haset İç Anadolu'da gine hareket başlıyor. İstanbul'da Perşembe ve Cuma hava ısınsa da; sonra gine serin. Kuzeyli rüzgarlar da hızını artıracak...

— Kerem Ökten (@KeremOktenMeteo) June 5, 2023 Etiketler meteoroloji hava şartları kerem ökten yağış
SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
PUAN DURUMU TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Karikatürler